Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Paweł Radziński, lekarz ze Szpitala Wojskowego w Szczecinie, chwilę po godz. 10 wskoczył do Odry. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Paweł Radziński, lekarz ze Szpitala Wojskowego w Szczecinie, chwilę po godz. 10 wskoczył do Odry. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Wpław dookoła Wyspy Grodzkiej - i to aż pięciokrotnie. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w zbiórce artykułów higienicznych dla Domu Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej.
Paweł Radziński, lekarz ze Szpitala Wojskowego w Szczecinie, chwilę po godz. 10 wskoczył do Odry. Nie był jednak sam - na miejscu pojawili się także znajomi, a część z nich postanowiła towarzyszyć panu Pawłowi w wodzie.

- Głównym celem jest zbiórka na rzecz Domu Kombatanta i jego podopiecznych. To artykuły higieny osobistej. Nie są to zawody, czas nas nie goni, myślimy też o naszych kibicach, żeby się nie zanudzili czekając na nas - mówił Paweł Radziński.

- Nastawienie mamy znakomite, wiemy po co tu przyjechaliśmy. Chcemy pomóc tym osobom, które pomocy potrzebują - dodała Małgorzata Serbin.

Zbiórka dla kombatantów potrwa do godz. 15. Artykuły higieniczne można przynosić do namiotu rozstawionego na Wyspie Grodzkiej.
Relacja Jakuba Żelepienia

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty