Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Potężne korki w drodze nad morze są od rana w Zachodniopomorskiem.
Godzina 15:00

Zator zaczyna się już na S3 na odcinku od Pyrzyc do węzła Klucz. Na A6 od Klucza do węzła Kijewo korek. Za Kijewem w stronę Goleniowa zaczyna się z resztą kolejny i ciągnie aż do obwodnicy Goleniowa. Od Goleniowa do Szczecina - też zator z różnym natężeniem. Najgęściej przed węzłem Kijewo. Jeśli wjeżdżacie do Szczecina - zróbcie to
przez Dąbie.

Godzina 13:00
Już blisko 15 kilometrów ma korek na S3, od Szczecina w kierunku morza. Zaczyna się za Węzłem Klucz i sięga Rurki. W drugą stronę - podobnie. Dalej, jadąc nad morze, na utrudnienia natrafimy w Kamieniu Pomorskim, czyli na wojewódzkiej drodze 107 oraz na dojeździe do miasta drogą 103. Ciasno jest też na 102 w Dziwnówku.

Godzina 12:00
Ponad 13 kilometrów ma korek na S3, w kierunku morza. Zaczyna się za Węzłem Klucz. Jeśli chcecie jechać przez Dąbie, to odradzamy. - Przez Dąbie około 1,5 godziny jazdy w korku, bo jest ruch wahadłowy. Na lewej stronie co kawałek są wykopy, przynajmniej do Rurzycy. Wracam znad morza, ktoś kto chce jechać przez Dąbie, niech sobie daruje, bo korek jest prawie do połowy Przestrzennej. Wszystko stoi - mówią kierowcy.

W drugą stronę, do Szczecina - korek zaczyna się w Rurce.

Dalej, jadąc nad morze, na utrudnienia natrafimy w Kamieniu Pomorskim, czyli na wojewódzkiej drodze 107 oraz na dojeździe do miasta drogą 103. Ciasno jest też na 102 w Dziwnówku.

Godzina 11:00
Już 13 kilometrów ma korek na trasie S3. Zaczyna się za Węzłem Klucz i sięga prawie Węzła Rzęśnica. Tak jest na jezdni w stronę Świnoujścia. - Zakorkowane są Podjuchy - informuje nasz słuchacz. - Jakaś maskara. Wszystkie samochody, które przejeżdżają przez wahadło na odcinku ulicy Metalowej blokują wahadłowy odcinek. Potrzeba policji, która zatrzyma samochody, które nie mogą przejechać na zielonym świetle, bo one stoją i blokują falę dla drugiego kierunku. Jestem od 18 minut w aucie i przejechałem 600 metrów. To jest jakieś nieporozumienie.

Na trasie w stronę Szczecina, dużo mniejszy korek przy Węźle Rzęśnica. Za Węzłem Dąbie zderzyły się cztery samochody. Zablokowany jest jeden pas.

Godzina 10:00

Prawie 10 km ma korek na trasie S3 w stronę Świnoujścia. Zaczyna się za Podjuchami.
- Pół godziny czekałam na wjazd na trójkę. Niesamowicie - mówi jedna z słuchaczek.

Za Węzłem Dąbie zderzyły się cztery samochody. Nikomu nic się nie stało, ale są utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas.

Korek jest także na drodze wojewódzkiej nr 107, przed rondem w Kamieniu Pomorskim ma już 2 km. To informacja dla jadących w stronę Dziwnówka.

Jeśli chcecie jechać przez Dąbie, to odradzamy.
- Zakorkowane są Podjuchy - informuje nasz słuchacz w Wiadomościach o 11.
Korek zaczyna się za Podjuchami. Mówi słuchaczka w Wiadomościach o 10.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty