Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Mat. wzp.pl
Mat. wzp.pl
Pan F. stale doskonali się i poszerza swą wiedzę oraz uprawnienia jako Wojewódzki Ekspert ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom - takie informacje o pedofilu Krzysztofie F. wciąż można przeczytać na stronie Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.
Pedofil został skazany za skrzywdzenie małoletniego i posiadania hurtowej ilości narkotyków.

W ubiegłym tygodniu Radio Szczecin ujawniło, że pełnomocnik marszałka Olgierda Geblewicza do spraw uzależnień, został prawomocnie skazany przez Sąd Okręgowy w Szczecinie. Marszałek województwa zachodniopomorskiego poinformował, że zwyrodnialec został zwolniony z Urzędu Marszałkowskiego, gdzie był dyrektorem Wydziału Współpracy Społecznej i odwołany z funkcji pełnomocnika.

Mimo tego na stronie Urzędu Marszałkowskiego wciąż można przeczytać sylwetkę Krzysztofa F.

We współpracy z organizacjami pozarządowymi dał się poznać, jako rzetelny, pełen zrozumienia partner, nastawiony na wspólną realizację celów związanych z przeciwdziałaniem patologii społecznych w zakresie problemów wynikających z uzależnień oraz związanych ze stosowaniem przemocy” - czytamy o pedofilu.

Krzysztof F. został skazany na 4 lata i 10 miesięcy nie tylko za pedofilię, ale także posiadania 339 gram marihuany i nakłaniania dzieci do ich zażywania. W chwili przestępstwa poszkodowany chłopiec miał 13 lat, a dziewczynka 16.

Pedofil kandydował z list Platformy Obywatelskiej w ostatnich wyborach samorządowych pod hasłem „Dobro powraca. Był także mężem zaufania w Rafała Trzaskowskiego i aktywistą LGBT.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty