Pijani jeździli samochodem po Pomorzanach, byli agresywni wobec policjantów - zajmie się nimi sąd.
To 22- i 23-latek, których zatrzymali szczecińscy funkcjonariusze. Otrzymali sygnał, że dwóch nietrzeźwych mężczyzn odjeżdża samochodem. Policjanci zatrzymali ich kilka ulic dalej.
Jak się okazało kierowca i pasażer byli pijani. Podczas kontroli byli też agresywny. Obrażali funkcjonariuszy, a jeden z nich uderzył policjanta.
Sprawa trafi do sądu.
Jak się okazało kierowca i pasażer byli pijani. Podczas kontroli byli też agresywny. Obrażali funkcjonariuszy, a jeden z nich uderzył policjanta.
Sprawa trafi do sądu.

Radio Szczecin