Zakaz wchodzenia do wody na kąpielisku Dąbie - informuje biuro prasowe szczecińskiego Urzędu Miasta. Przed kilkunastoma minutami rozesłano komunikat o wykryciu w wodzie bakterii E.coli, stąd decyzja o wywieszeniu w Dąbiu czerwonej flagi.
Bez opłat można korzystać z lądowej części kąpieliska. Zakaz na kąpielisku w Dąbiu będzie utrzymany do odwołania. Biuro prasowe Urzędu Miasta zapowiada kolejne komunikaty w tej sprawie.

Radio Szczecin