Kwiaty nie wytrzymują upałów - mówią kwiaciarki ze szczecińskiego placu Szarych Szeregów. Dlatego ich stoiska będą otwarte "w kratkę" - przynajmniej w tym tygodniu.
W środę tylko jedno z nich jest czynne, jednak większość powinna być otwarta już od soboty.
W marcu kwiaciarki z placu Szarych Szeregów musiały zamknąć swoje stanowiska na dwa miesiące. Przede wszystkim z powodu remontu śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego.
W marcu kwiaciarki z placu Szarych Szeregów musiały zamknąć swoje stanowiska na dwa miesiące. Przede wszystkim z powodu remontu śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego.

Radio Szczecin