Bili, głodzili, przetrzymywali w nieodpowiednich warunkach na za krótkim łańcuchu - para z gminy Wolin stanie przed sądem za znęcanie się nad psem.
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.
Wszystko działo się na początku tego roku. Ofiarą był kundelek Aleks. Był bardzo zaniedbany. Zwierzę zostało odebrane sprawcom i trafiło do schroniska, a później do nowej rodziny.
Podejrzani - kobieta i mężczyzna - częściowo przyznali się do winy. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
Sąd może orzec zakaz posiadania zwierząt.
Wszystko działo się na początku tego roku. Ofiarą był kundelek Aleks. Był bardzo zaniedbany. Zwierzę zostało odebrane sprawcom i trafiło do schroniska, a później do nowej rodziny.
Podejrzani - kobieta i mężczyzna - częściowo przyznali się do winy. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
Sąd może orzec zakaz posiadania zwierząt.

Radio Szczecin