Policjanci ze szczecińskiej drogówki, zatrzymali kierowcę Audi, który na ulicy Zwierzynieckiej pędził wczoraj z prędkością ponad 140 km/h, czyli o 70 km/h za szybko.
Okazało się, że auto prowadziła 22-letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego. Kobieta była nietrzeźwa. Pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał na 0,36 promila.
22-latka przyznała policjantom, że nad ranem wypiła pół litra wódki.
22-latka przyznała policjantom, że nad ranem wypiła pół litra wódki.

Radio Szczecin