Kierowcy już niebawem doczekają się kolejnych nowych parkingów w sąsiedztwie stacji i przystanków kolejowych.
Powstaną w Koszalinie, Kołobrzegu, Świdwinie, Złocieńcu, Reczu i w Radziszewie.
Chodzi o zapewnienie mieszkańcom wygodnej przesiadki z samochodu czy też roweru do pociągu. Inwestycja - realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe - oddana zostanie do użytku w drugiej połowie przyszłego roku. Jej wartość, to ponad cztery miliony złotych.
Chodzi o zapewnienie mieszkańcom wygodnej przesiadki z samochodu czy też roweru do pociągu. Inwestycja - realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe - oddana zostanie do użytku w drugiej połowie przyszłego roku. Jej wartość, to ponad cztery miliony złotych.

Radio Szczecin