Dwukrotnie przekroczył prędkość i słono za to zapłaci. Policjanci ze stargardzkiej drogówki, wchodzący w skład grupy Speed, zatrzymali kolejnego pirata drogowego.
Mężczyzna jechał 184 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 90 km/h. Kierowca dostał mandat w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Radio Szczecin