230 km/h - z taką prędkością po drodze krajowej nr 10 jechał 21-latek. Mężczyzna został zatrzymany przez stargardzką drogówkę.
Całą sytuację nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie. Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany. Brawurowa jazda kosztowała go 2500 złotych i 15 punktów karnych.

Radio Szczecin