Pijany i z zakazem prowadzenia aut - wsiadł za kółko i spowodował kolizję. To 33-latek, a do zatrzymania doszło na terenie gminy Świeszyno.
Kierując samochodem miał poważne problemy z utrzymaniem jednego pasa ruchu - wjechał w żywopłot posesji w miejscowości Golica.
Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierował, mając już aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce za swój kolejny czyn odpowie przed sądem.
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.
Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierował, mając już aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce za swój kolejny czyn odpowie przed sądem.
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Radio Szczecin