Przelotne opady deszczu, gęste mgły i temperatura maksymalna od 10 do 15 stopni - taka aura będzie nam towarzyszyć do końca tygodnia.
Synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Emilia Szewczak powiedziała, że jeszcze we wtorek termometry mogą wskazać 17 stopni, ale kolejne dni będą chłodniejsze.
Emilia Szewczak dodała, że ostrzeżenia przed gęstymi mgłami wydane dla przeważającego obszaru kraju będą obowiązywały do 9. Noc z wtorku na środę także będzie mglista.
Emilia Szewczak dodała, że ostrzeżenia przed gęstymi mgłami wydane dla przeważającego obszaru kraju będą obowiązywały do 9. Noc z wtorku na środę także będzie mglista.

Radio Szczecin