Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla w Białogardzie. Służby interweniowały w bloku przy ulicy Zwycięstwa.
Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie około godziny 6.30. Mężczyzna zatruł się czadem w łazience, nie udało się go uratować. Druga z lokatorek trafiła do szpital. Działania strażaków już się zakończyły.

Radio Szczecin