Remont starej dziesiątki będzie odbywać się na raty.
Powiat stargardzki otrzymał 2 mln zł z rządowego Polskiego Ładu na remont kilometrowego odcinka z Kobylanki w kierunku Morzyczyna. Drugi wniosek na kolejny kilometr, który umożliwiłby przejazd już do samego Morzyczyna, został jednak odrzucony.
Będziemy starali się o kolejne pieniądze - mówiła w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" Irena Agata Łucka, członek zarządu powiatu stargardzkiego.
- Mam nadzieję, że pewne programy będą utrzymane, dotyczące dofinansowań do modernizacji i przebudowy dróg. Na pewno będziemy bezwzględnie korzystać i startować w takich programach - mówi Łucka.
Przetarg na prace ma być ogłoszony w najbliższych miesiącach. Nowa droga ma być gotowa we wrześniu przyszłego roku.
Będziemy starali się o kolejne pieniądze - mówiła w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" Irena Agata Łucka, członek zarządu powiatu stargardzkiego.
- Mam nadzieję, że pewne programy będą utrzymane, dotyczące dofinansowań do modernizacji i przebudowy dróg. Na pewno będziemy bezwzględnie korzystać i startować w takich programach - mówi Łucka.
Przetarg na prace ma być ogłoszony w najbliższych miesiącach. Nowa droga ma być gotowa we wrześniu przyszłego roku.

Radio Szczecin