Rusza remont zejścia na plażę w Świętouściu - informuje Woliński Park Narodowy. Zejście zamknięte będzie od dziś do 5 grudnia.
Zejście było remontowane w drugiej połowie 2021 roku. Obiekt został wtedy zniszczony przez sztorm. Na remont czekał trzy lata.
Ówczesna dyrekcja Parku zamknęła wtedy teren - przeciwko temu zaprotestowali mieszkańcy sąsiednich miejscowości i turyści, którzy zaczęli schodzić na kąpielisko przez wydmę. Wydeptali w niej spory korytarz.
Wtedy zdecydowano o remoncie zejścia.
Ówczesna dyrekcja Parku zamknęła wtedy teren - przeciwko temu zaprotestowali mieszkańcy sąsiednich miejscowości i turyści, którzy zaczęli schodzić na kąpielisko przez wydmę. Wydeptali w niej spory korytarz.
Wtedy zdecydowano o remoncie zejścia.

Radio Szczecin