Złodzieje ukradli akumulatory z sygnalizacji świetlnej - kierowcy muszą uważać. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej nr 176 za miejscowością Kolin w stronę Dolic w powiecie stargardzkim.
Trwała tam naprawa nawierzchni, a ruchem sterowała sygnalizacja. Teraz jednak to niemożliwe.
Odcinek wyłączony z ruchu jest skrócony, ruch wahadłowy odbywa się bez sygnalizacji dlatego kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność. Drogowcy przycięli krzewy tak, by nie ograniczały widoczności.
To już kolejna kradzież akumulatora, który zasilał sygnalizację świetlną w tym miejscu.
Odcinek wyłączony z ruchu jest skrócony, ruch wahadłowy odbywa się bez sygnalizacji dlatego kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność. Drogowcy przycięli krzewy tak, by nie ograniczały widoczności.
To już kolejna kradzież akumulatora, który zasilał sygnalizację świetlną w tym miejscu.

Radio Szczecin