Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S6.
Do kolizji doszło na odcinku między węzłami Kołobrzeg Wschód i Zachód, na trasie w kierunku Koszalina.
Nie ma poszkodowanych. Na jezdnię wylały się płyny z pojazdów. Zajęty jest pas wolny.
Nie ma poszkodowanych. Na jezdnię wylały się płyny z pojazdów. Zajęty jest pas wolny.

Radio Szczecin