Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Znany jest już wynik tradycyjnej zbiórki organizowanej 1 listopada na kołobrzeskim cmentarzu.
Blisko 200 wolontariuszy pobiło ubiegłoroczny rekord zebranych pieniędzy dla miejscowego hospicjum. Do charakterystycznych żółtych puszek zebrali blisko 51 tysięcy złotych. Już w czasie środowej kwesty mówili, że mieszkańcy chętnie dzielili się pieniędzmi.

- Jest bardzo dużo banknotów. - Chcemy pomagać tym ludziom, którzy są chorzy. - Idzie bardzo dobrze. - Chętnie się dzielą. - Staramy się zachęcić, głównie wrzucają, więc jesteśmy zadowolone - mówili wolontariusze.

Dzięki zebranym datkom uda się zabezpieczyć pacjentów hospicjum stacjonarnego, jak i pacjentów przebywających w domach, którymi opiekuje się kadra placówki.

Kołobrzeskie hospicjum funkcjonuje od 6 lat i powstało również dzięki wsparciu mieszkańców.
Relacja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty