Znany jest już wynik tradycyjnej zbiórki organizowanej 1 listopada na kołobrzeskim cmentarzu.
Blisko 200 wolontariuszy pobiło ubiegłoroczny rekord zebranych pieniędzy dla miejscowego hospicjum. Do charakterystycznych żółtych puszek zebrali blisko 51 tysięcy złotych. Już w czasie środowej kwesty mówili, że mieszkańcy chętnie dzielili się pieniędzmi.
- Jest bardzo dużo banknotów. - Chcemy pomagać tym ludziom, którzy są chorzy. - Idzie bardzo dobrze. - Chętnie się dzielą. - Staramy się zachęcić, głównie wrzucają, więc jesteśmy zadowolone - mówili wolontariusze.
Dzięki zebranym datkom uda się zabezpieczyć pacjentów hospicjum stacjonarnego, jak i pacjentów przebywających w domach, którymi opiekuje się kadra placówki.
Kołobrzeskie hospicjum funkcjonuje od 6 lat i powstało również dzięki wsparciu mieszkańców.
- Jest bardzo dużo banknotów. - Chcemy pomagać tym ludziom, którzy są chorzy. - Idzie bardzo dobrze. - Chętnie się dzielą. - Staramy się zachęcić, głównie wrzucają, więc jesteśmy zadowolone - mówili wolontariusze.
Dzięki zebranym datkom uda się zabezpieczyć pacjentów hospicjum stacjonarnego, jak i pacjentów przebywających w domach, którymi opiekuje się kadra placówki.
Kołobrzeskie hospicjum funkcjonuje od 6 lat i powstało również dzięki wsparciu mieszkańców.

Radio Szczecin