Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police będą wieczorem walczyć o piąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Policzanki zmierzą się dziś na wyjeździe z Radomką Radom. Drużyna włoskiego trenera Marco Fenoglio jest niepokonana w tym sezonie i nie straciła jeszcze seta w Tauron Lidze. Przyjmująca Chemika Martyna Łukasik nie spodziewa się jednak łatwej przeprawy w walce o komplet punktów.
- Na pewno kolejny ciężki mecz. Wiemy, że zespół z Radomia się wzmocnił, i na pewno będą chciały z nami wygrać, tak jak każdy w tej lidze, także jedziemy tam po kolejne zwycięstwo, i musimy konsekwentnie zagrać swoją dobrą siatkówkę - powiedziała Polskiemu Radiu Szczecin Martyna Łukasik.
Piątkowy mecz siatkarek Radomki z Chemikiem Police rozpocznie się o godzinie 20.30 w Radomiu.
- Na pewno kolejny ciężki mecz. Wiemy, że zespół z Radomia się wzmocnił, i na pewno będą chciały z nami wygrać, tak jak każdy w tej lidze, także jedziemy tam po kolejne zwycięstwo, i musimy konsekwentnie zagrać swoją dobrą siatkówkę - powiedziała Polskiemu Radiu Szczecin Martyna Łukasik.
Piątkowy mecz siatkarek Radomki z Chemikiem Police rozpocznie się o godzinie 20.30 w Radomiu.

Radio Szczecin