Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Kołobrzeg posiada łącznie trzy wybiegi dla psów. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Kołobrzeg posiada łącznie trzy wybiegi dla psów. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Właściciele psów z Kołobrzegu zyskali nowe miejsce do zabaw ze swoimi pupilami. Właśnie otwarto wyremontowany psi wybieg.
Chodzi o teren mieszczący się przy ulicy Okopowej. Na miejscu można sprawić trochę radości swojemu czworonogowi i zabrać na psi wybieg z przeszkodami i zabawkami zarówno dla dużych psów, jak i typowych kanapowców.

W tej lokalizacji już wcześniej funkcjonował wybieg dla psów, ale jego stan nie zachęcał do wspólnych zabaw. Miasto zdecydowało się więc na odświeżenie tego terenu.

- To był pierwszy psi wybieg w Kołobrzegu. Zabawki, które na nim były, były już mocno wysłużone, trzeba było je wymienić. Pojawiły się nowe zabawki: obręcze, płotki, slalomy, różnego rodzaju tunele... - wylicza Michał Kujaczyński, rzecznik kołobrzeskiego magistratu.

Za nowe zabawki dla psów miasto zapłaciło 36 tysięcy złotych, a obiekt jest już otwarty.

Kołobrzeg posiada łącznie trzy wybiegi dla psów. Z myślą o czworonogach wyznaczono także dwa odcinki miejscowej plaży.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty