Właściciele psów z Kołobrzegu zyskali nowe miejsce do zabaw ze swoimi pupilami. Właśnie otwarto wyremontowany psi wybieg.
Chodzi o teren mieszczący się przy ulicy Okopowej. Na miejscu można sprawić trochę radości swojemu czworonogowi i zabrać na psi wybieg z przeszkodami i zabawkami zarówno dla dużych psów, jak i typowych kanapowców.
W tej lokalizacji już wcześniej funkcjonował wybieg dla psów, ale jego stan nie zachęcał do wspólnych zabaw. Miasto zdecydowało się więc na odświeżenie tego terenu.
- To był pierwszy psi wybieg w Kołobrzegu. Zabawki, które na nim były, były już mocno wysłużone, trzeba było je wymienić. Pojawiły się nowe zabawki: obręcze, płotki, slalomy, różnego rodzaju tunele... - wylicza Michał Kujaczyński, rzecznik kołobrzeskiego magistratu.
Za nowe zabawki dla psów miasto zapłaciło 36 tysięcy złotych, a obiekt jest już otwarty.
Kołobrzeg posiada łącznie trzy wybiegi dla psów. Z myślą o czworonogach wyznaczono także dwa odcinki miejscowej plaży.
W tej lokalizacji już wcześniej funkcjonował wybieg dla psów, ale jego stan nie zachęcał do wspólnych zabaw. Miasto zdecydowało się więc na odświeżenie tego terenu.
- To był pierwszy psi wybieg w Kołobrzegu. Zabawki, które na nim były, były już mocno wysłużone, trzeba było je wymienić. Pojawiły się nowe zabawki: obręcze, płotki, slalomy, różnego rodzaju tunele... - wylicza Michał Kujaczyński, rzecznik kołobrzeskiego magistratu.
Za nowe zabawki dla psów miasto zapłaciło 36 tysięcy złotych, a obiekt jest już otwarty.
Kołobrzeg posiada łącznie trzy wybiegi dla psów. Z myślą o czworonogach wyznaczono także dwa odcinki miejscowej plaży.

Radio Szczecin