Do 13 listopada szpital w Świnoujściu przedłuża ograniczenia odwiedzin u pacjentów. To w związku z dużą liczbą infekcji, zachorowań na grypę i Covid-19.
Z chorymi można spotykać się tylko w świetlicy szpitalnej między godziną 14 a 17. Wizyta u bliskich na oddziale możliwa jest tylko za zgodą lekarza.
Warunkiem odwiedzin jest jednak brak objawów infekcji.
Warunkiem odwiedzin jest jednak brak objawów infekcji.

Radio Szczecin