Jest szansa, że do Świnoujścia trafi dodatkowa całoroczna karetka pogotowia. Od dawna starają się o to władze miasta.
Dodatkowy ambulans dla kurortu został wpisany do projektu planu działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego dla naszego województwa, który ma obowiązywać od 1 stycznia.
Zgodnie z nim Świnoujście będzie miało 3 całoroczne karetki, na razie do chorych wyjeżdżają tylko dwie, trzecia jest dostępna tylko w sezonie letnim.
Plan musi jednak zatwierdzić Ministerstwo Zdrowia.
Zgodnie z nim Świnoujście będzie miało 3 całoroczne karetki, na razie do chorych wyjeżdżają tylko dwie, trzecia jest dostępna tylko w sezonie letnim.
Plan musi jednak zatwierdzić Ministerstwo Zdrowia.

Radio Szczecin