Bezpłatna komunikacja miejska, to na razie pilotażowe rozwiązanie skierowane do seniorów i osób z niepełnosprawnościami w Złocieńcu.
Przez najbliższe dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, busy PKS-u Złocieniec kursować będę na dwóch liniach.
Jak informuje magistrat, jeśli rozwiązanie spodoba się mieszkańcom - gmina w przyszłym roku będzie starać się pozyskać pieniądze na zakup mikrobusów elektrycznych.
Mapy kursów i rozkłady jazdy znajdziecie na stronie Urzędu Miejskiego w Złocieńcu.
Jak informuje magistrat, jeśli rozwiązanie spodoba się mieszkańcom - gmina w przyszłym roku będzie starać się pozyskać pieniądze na zakup mikrobusów elektrycznych.
Mapy kursów i rozkłady jazdy znajdziecie na stronie Urzędu Miejskiego w Złocieńcu.

Radio Szczecin