Za kilka dni pracę może rozpocząć oddział ortopedyczny w szpitalu w Białogardzie. Pod warunkiem, że placówka wygra konkurs na kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Wszystko jest już gotowe do jego uruchomienia. Są nowe sale, sprzęt i personel. W placówce działa już oddział rehabilitacyjny, dzięki czemu pacjenci po urazach będą mieli kompleksową opiekę.
To kolejny krok w rozwoju oferty leczniczej. W sierpniu ubiegłego roku w szpitalu otwarto też nowy blok operacyjny.
Placówka wystartowała w konkursie Narodowego Funduszu Zdrowia na prowadzenie oddziału. Rozstrzygnięcie nastąpi 13 listopada.
To kolejny krok w rozwoju oferty leczniczej. W sierpniu ubiegłego roku w szpitalu otwarto też nowy blok operacyjny.
Placówka wystartowała w konkursie Narodowego Funduszu Zdrowia na prowadzenie oddziału. Rozstrzygnięcie nastąpi 13 listopada.

Radio Szczecin