Jeszcze w tym roku kierowcy pojadą nową jezdnią oraz nowym węzłem budowanej drogi szybkiego ruchu S3.
Chodzi o okolice miejscowości Dargobądz - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie.
- Na połączeniu dwóch odcinków realizacyjnych ruch skierowany będzie na nową jezdnię drogi S3, od strony Wolińskiego Parku Narodowego. Nową jezdnią przejedziemy przez węzeł Dargobądz i włączymy się w tę drogę, po której jeździmy, na wysokości Dargobądza. To będzie dość długi odcinek nowej jezdni - mówi Grzeszczuk.
Nową drogą szybkiego ruchu - między Troszynem a Świnoujściem - kierowcy pojadą prawdopodobnie już w połowie przyszłego roku.
- Na połączeniu dwóch odcinków realizacyjnych ruch skierowany będzie na nową jezdnię drogi S3, od strony Wolińskiego Parku Narodowego. Nową jezdnią przejedziemy przez węzeł Dargobądz i włączymy się w tę drogę, po której jeździmy, na wysokości Dargobądza. To będzie dość długi odcinek nowej jezdni - mówi Grzeszczuk.
Nową drogą szybkiego ruchu - między Troszynem a Świnoujściem - kierowcy pojadą prawdopodobnie już w połowie przyszłego roku.

Radio Szczecin