Kierowca na jednej z ulic w Stargardzie nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę.
Ruszyli za nim mundurowi. Kierowca został zatrzymany na drodze prowadzącej do miejscowości Pęzino. W samochodzie znajdowało się jeszcze troje pasażerów - wszyscy w wieku 15 lat.
Okazało się, że kierowcą jest 17-latek, który nie posiadał uprawnień. Ponadto badanie wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie.
Kierowcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Okazało się, że kierowcą jest 17-latek, który nie posiadał uprawnień. Ponadto badanie wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie.
Kierowcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin