Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Dzik. Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin/Archiwum]
Dzik. Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin/Archiwum]
Taką decyzję podjęła starosta stargardzki z porozumieniu z Polskim Związkiem Łowieckim, po sygnałach od mieszkańców.
Ci skarżyli się na zagrożenie ze strony dzikich zwierząt.

Pułapki na dziki będą montowane w najbliższych dniach w rejonach m.in.: ul. Brzozowej, Podleśnej, Dalekiej, Grudziądzkiej i Usługowej. Rozsypywana będzie również zanęta.

Jak informuje starostwo, decyzja dotyczy odłowienia zwierząt wraz z uśmierceniem.

Akcja potrwa do 15 grudnia.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty