Tysiąc metrów kwadratowych lodu, zadaszenie, kącik gastronomiczny i strefa wypoczynku. W Stargardzie kończą się przygotowania do otwarcia nowego lodowiska.
Ślizgawka powstaje przy ul. Sportowej, naprzeciwko stadionu lekkoatletycznego. Będzie można z niej korzystać przy każdej pogodzie, jest niemal o połowę większe od tego, z którego stargardzianie korzystali ostatnio. Znajdzie się tam również wypożyczalnia łyżew.
Otwarcie zaplanowano na pierwszy grudnia.
Otwarcie zaplanowano na pierwszy grudnia.

Radio Szczecin