Można znów odwiedzać pacjentów w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu.
Restrykcje zniosły oddziały: kardiologiczny i chorób wewnętrznych. Zakaz wprowadzono na początku minionego tygodnia ze względu na pojawiające się ogniska wirusowe.
Sytuacja cały czas jest monitorowana, ale władze placówki zdecydowały, że od środy te dwa oddziały wrócą do funkcjonowania.
Sytuacja cały czas jest monitorowana, ale władze placówki zdecydowały, że od środy te dwa oddziały wrócą do funkcjonowania.

Radio Szczecin