800 tysięcy złotych otrzymała gmina Dębno na poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych.
Chodzi o ulice Słowackiego i Kościuszki w Dębnie.
- To są newralgiczne miejsca. Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli poprawić jakość życia mieszkańców, szczególnie seniorów. W pobliżu ulicy Kościuszki mamy cmentarz i szpital, wiec są to dla nas bardzo ważne miejsca. Oczywiście będziemy się starać, dopinać wszelkie formalności, żeby zdążyć do końca roku - zapowiedziała zastępca burmistrza, Joanna Stąsiek-Janicka.
Inwestycja w Dębnie w 80 proc. dofinansowana została z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
- To są newralgiczne miejsca. Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli poprawić jakość życia mieszkańców, szczególnie seniorów. W pobliżu ulicy Kościuszki mamy cmentarz i szpital, wiec są to dla nas bardzo ważne miejsca. Oczywiście będziemy się starać, dopinać wszelkie formalności, żeby zdążyć do końca roku - zapowiedziała zastępca burmistrza, Joanna Stąsiek-Janicka.
Inwestycja w Dębnie w 80 proc. dofinansowana została z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
- To są newralgiczne miejsca. Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli poprawić jakość życia mieszkańców, szczególnie seniorów. W pobliżu ulicy Kościuszki mamy cmentarz i szpital, wiec są to dla nas bardzo ważne miejsca. Oczywiście będziemy się starać, dopinać wszelkie formalności, żeby zdążyć do końca roku - zapowiedziała zastępca burmistrza, Joanna Stąsiek-Janicka.

Radio Szczecin