Uwaga kierowcy - nadchodzącej nocy tunel łączący wyspę Uznam i Wolin będzie zamknięty. Między wyspami przeprawić się można promem Bielik. Warto sprawdzić rozkład.
Czasowe wyłączenie świnoujskiego tunelu planowane jest na pierwszą w nocy i ma trwać do 4 nad ranem. W tym czasie kierowcy, którzy chcą przemieścić się między wyspami powinni kierować się na przeprawę promów Bielik między Warszowem a centrum wyspy Uznam.
- Od 23.30 z Warszowa rusza pierwszy nocny prom w połówkowych godzinach czyli 23.30, 00.30 i tak dalej do 4.30 będzie chodził prom z Warszowa. O pełnej godzinie czyli o północy, 1.00, 2.00, 3.00, 5.00 będzie odpływał prom z Wybrzeża Władysława IV - przypomina Paweł Szynkaruk, dyrektor ZDM.
Tunel zamknięty będzie z powodu prac konserwacyjnych w pasie drogowym.
- Od 23.30 z Warszowa rusza pierwszy nocny prom w połówkowych godzinach czyli 23.30, 00.30 i tak dalej do 4.30 będzie chodził prom z Warszowa. O pełnej godzinie czyli o północy, 1.00, 2.00, 3.00, 5.00 będzie odpływał prom z Wybrzeża Władysława IV - przypomina Paweł Szynkaruk, dyrektor ZDM.
Tunel zamknięty będzie z powodu prac konserwacyjnych w pasie drogowym.

Radio Szczecin