Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Nowy oddział w szpitalu w Białogardzkie już przyjmuje pacjentów.
Placówka 13 listopada wygrała konkurs na prowadzenie oddziału ortopedii, który pracę rozpoczął kilka dni później.

Do dyspozycji chorych jest 15 łóżek, każda sala wyposażona jest we własną łazienkę. Na oddziale pracuje czterech specjalistów.

- To kolejny sukces szpitala i powiatu - mówi Piotr Pakuszto, starosta białogardzki: -Wychodząc cały czas naprzeciw mieszkańcom powiatu białogardzkiego, naszym głównym celem było, abyśmy zwiększali zasób, który ich obsługuje. Ta ortopedia powstała u nas, bo mieliśmy już tutaj dobrze przygotowaną rehabilitację, przede wszystkim ogólnoustrojową.

W placówce działa już oddział rehabilitacyjny, dzięki czemu pacjenci po urazach będą mieli kompleksową opiekę.
- To kolejny sukces szpitala i powiatu - mówi Piotr Pakuszto, starosta białogardzki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty