Jedna osoba została ranna w wypadku do którego popołudniu doszło na drodze wojewódzkiej 172, w okolicach miejscowości Piaski.
Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba dorosła został poszkodowana, a troje dzieci trafiło do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań.
Popołudniu doszło też do wypadku na drodze S11, w rejonie Bobolic. Auto wjechało w barierki energochłonne. Warunki jazdy na wschodzie województwa są trudne. Apelujemy o ostrożność.
Popołudniu doszło też do wypadku na drodze S11, w rejonie Bobolic. Auto wjechało w barierki energochłonne. Warunki jazdy na wschodzie województwa są trudne. Apelujemy o ostrożność.

Radio Szczecin