Bez uprawnień, za to z narkotykami i w dodatku poszukiwany listem gończym. 31-latka zatrzymali stargardzcy policjanci.
Dziś w nocy mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po kilku minutach został zatrzymany.
Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania i był poszukiwany, by odbyć karę trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci znaleźli przy nim także narkotyki.
31-latek trafił do policyjnej celi, a dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego. Przed sądem odpowie też za przestępstwa i wykroczenia, których dopuścił się w nocy.
Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania i był poszukiwany, by odbyć karę trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci znaleźli przy nim także narkotyki.
31-latek trafił do policyjnej celi, a dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego. Przed sądem odpowie też za przestępstwa i wykroczenia, których dopuścił się w nocy.

Radio Szczecin