5 lat więzienia grozi 33-letniemu kierowcy, którego zatrzymali kołobrzescy policjanci.
Mężczyzna jechał autem mimo dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Poza tym samochód, którym kierował nie miał obowiązkowych badań technicznych, ani ubezpieczenia.
Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.
Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.

Radio Szczecin