Trwa remont sal na potrzeby Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w szpitalu w Białogardzie.
Dzięki temu z opieki będzie mogło skorzystać więcej pacjentów. Remont pomieszczeń jest możliwy dzięki dofinansowaniu z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych - mówi wicestarosta białogardzki Dominik Kołodziejski.
- Widać, jak samorząd Białogardzki, w tym przypadku powiat, pozyskuje środki z różnych funduszy rządowych i to daje nam gwarancję tego, że w tym przypadku bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Białogardu, jest na coraz wyższym poziomie - mówi Kołodziejski.
W przyszłym roku w placówce ma zostać uruchomiony Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Będzie tam 40 dodatkowych łóżek.
- Widać, jak samorząd Białogardzki, w tym przypadku powiat, pozyskuje środki z różnych funduszy rządowych i to daje nam gwarancję tego, że w tym przypadku bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Białogardu, jest na coraz wyższym poziomie - mówi Kołodziejski.
W przyszłym roku w placówce ma zostać uruchomiony Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Będzie tam 40 dodatkowych łóżek.

Radio Szczecin