Chciał zastraszyć świadka przestępstwa, groził mu i pobił - mężczyzna stanie przed sądem.
Prokuratura w Stargardzie skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.
Wszystko działo się pod koniec sierpnia w Stargardzie. Mężczyzna groził przy użyciu noża osobie, by zmusić ją do nieinformowania organów ścigania o przestępstwie. Później, jeszcze tego samego dnia, razem z inną osobą, pobił swoją ofiarę.
Agresor został zatrzymany, trafił do tymczasowego aresztu. Przyznał się do winy. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Wszystko działo się pod koniec sierpnia w Stargardzie. Mężczyzna groził przy użyciu noża osobie, by zmusić ją do nieinformowania organów ścigania o przestępstwie. Później, jeszcze tego samego dnia, razem z inną osobą, pobił swoją ofiarę.
Agresor został zatrzymany, trafił do tymczasowego aresztu. Przyznał się do winy. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin