Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Fot. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o.
Fot. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o.
Szczecińska Łasztownia przygotowuje się do sezonu letniego. Największe koło młyńskie w Polsce jest już niemal gotowe.
Pierwsi chętni będą mogli się przejechać już podczas Juwenaliów. Koło kręcić się będzie na Łasztowni aż do września.

Na początku czerwca zaczną zjeżdżać elementy Holiday Parku, który planuje udostępnić swoje atrakcje jeszcze przed rozpoczęciem wakacji.

W tym tygodniu Łasztownia stanie się kulturalnym i muzycznym centrum Szczecina - za sprawą koncertów odbywających się w ramach Juwenaliów. Studencka impreza startuje w czwartek.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty