Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Komunikacja Autobusowa w Świnoujściu przechodzi rewolucję. Ale nie taką związaną ze zwolnieniami, a z zatrudnieniami. Większy tabor i nowe trasy wymogły na władzach spółki poszukiwań nowych kierowców.
Nowe trasy i nowe przystanki to także nowe wyzwania i nowi kierowcy, których komunikacja autobusowa w Świnoujściu bardzo potrzebuje.

Jak mówi Beata Radziszewska z Korupa, spółka chce zatrudnić pięciu kierowców: - Mogą być to panie, mogą być to panowie, którzy mają uprawnienia prawa jazdy kategorii D i uprawnienie do przewozu osób i rzeczy.

Zdaniem pani prezes zachętą może być między innymi dobra pensja: - Mamy dodatkowe gratyfikacje do wynagrodzenia zasadniczego. Od 1 września minimalne wynagrodzenie bez dodatków to będzie 5900 zł brutto.

W tej chwili komunikacja zatrudnia 56 kierowców.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Relacja Joanny Maraszek [Radio Szczecin]
Relacja Joanny Maraszek z programu "Tematy i Muzyka".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty