Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: mdk.swinoujscie.pl/5-markowy-festiwal/o-festiwalu
źródło: mdk.swinoujscie.pl/5-markowy-festiwal/o-festiwalu
Przez cztery dni publiczność będzie mogła uczestniczyć w koncertach i spektaklach. W Amfiteatrze im. Marka Grechuty wybrzmi kultowy musical Studia Buffo "Metro".
Podczas wyjątkowego koncertu pt. "When a Man Loves a Woman" dla pań zaśpiewają m.in. Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Mateusz Ziółko, Mietek Szcześniak i Sławek Uniatowski.

W Muszli Koncertowej zabrzmią "Złote nuty polskiej piosenki" w wykonaniu młodych świnoujścian, a także przeboje z musicali.

W cyklu "Rozmowy Festiwalowe" Łukasz Maciejewski spotka się z Dorotą Segdą, Dorotą Pomykałą, Andrzejem Grabowskim i Grażyną Błęcką-Kolską. Impreza potrwa do niedzieli.

Autorka edycji: Joanna Chajdas

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty