Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Powiat Policki
Fot. Powiat Policki
Fot. Powiat Policki
Fot. Powiat Policki
Fot. Powiat Policki
Fot. Powiat Policki
Nowe perony autobusowe i przejście pieszych mają poprawić bezpieczeństwo mieszkańców Grzepnicy w gminie Dobra.
Zakończyły się prace przy ul. Rezydenckiej - mówi Sylwia Turkiewicz ze starostwa powiatowego w Policach.

- Powstały tutaj dwa nowoczesne perony autobusowe oraz doświetlone przejście dla pieszych. To wszystko ma ułatwić codzienne podróże i zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców nowego osiedla oraz całej okolicy - mówi Turkiewicz.

Z nowego przystanku o nazwie Grzepnica Rezydencka pasażerowie będą mogli korzystać od poniedziałku 8 września. Mowa o linni 221 kursującej na trasie Głębokie-Sławoszewo przez Wołczkowo, Dobrą i właśnie Grzepnicę.

Edycja tekstu: Kamila Kozioł
Zakończyły się prace przy ul. Rezydenckiej - mówi Sylwia Turkiewicz ze starostwa powiatowego w Policach.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty