Trochę Kultury
Radio SzczecinRadio Szczecin » Trochę Kultury

Selah Sue wystąpiła w Szczecinie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Selah Sue wystąpiła w Szczecinie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Selah Sue wystąpiła w Szczecinie. Koncert belgijskiej wokalistki w hali Azoty Arena odbył się w ramach tegorocznego Szczecin Music Fest.
Artystka promuje obecnie swoją nową płytę pt. "Reason". Podczas koncertu w Arenie nie zabrakło też utworów pochodzących z jej debiutanckiego krążka, m.in. słynnego przeboju "This World".Publiczność, wśród której byli słuchacze Radia Szczecin, była zachwycona.

- Było fantastycznie. Zarówno otoczka koncertu, czyli światła i nagłośnienie, jak i sam występ wokalistki były świetne. Emocje jeszcze ze mnie nie zeszły - mówili.

- To co pokazała, to było coś niesamowitego. Mianowicie, że potrafi przejść od takiej cichej, spokojnej dziewczynki do jakiegoś "szatana". Jest po prostu rewelacyjna - przyznał jeden z mieszkańców.Selah Sue ma 26 lat. Sama pisze i komponuje swoje piosenki. Gra muzykę z pogranicza soulu, funku, reggae oraz rocka.

Jako support przed szczecińskim koncertem Belgijki wystąpiła jazzowa wokalistka Jona Ardyn z zespołem. Patronem medialnym wydarzenia było Radio Szczecin.Szczecin Music Fest odbywa się po raz 12. W tym roku wystąpią na nim jeszcze tacy artyści jak: kompozytor m.in. muzyki etnicznej Goran Bregović oraz legenda jazzu Herbie Hancock.
Relacja Wojciecha Zagaja.
- To co pokazała, to było coś niesamowitego. Mianowicie, że potrafi przejść od takiej cichej, spokojnej dziewczynki do jakiegoś wręcz "szatana". Jest po prostu rewelacyjna - przyznał jeden ze słuchaczy.

Zobacz także

2015-07-13, godz. 07:00 Gwiazda na zakończenie Artelier w Szczecinie Kwartet Mozarta na obój i instrumenty smyczkowe zakończył w niedzielny wieczór 6. Festiwal Muzyki Kameralnej Artelier w Szczecinie. » więcej 2015-07-11, godz. 08:04 Szczecin ma swoją filmową "symfonię miasta" [ZDJĘCIA] W piątek wieczorem w kinie Pionier odbyła się premiera filmu 'Susudata, jeden dzień z życia miasta' w reżyserii Anny Wiśniewskiej. Obraz powstał na 70 urodziny Szczecina. » więcej 2015-07-10, godz. 05:57 Gitara i skrzypce na początek Artelier Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Artelier rozpoczął się w Szczecinie. W czwartek wieczorem w kościele św. Jana Ewangelisty wystąpili: skrzypek Jakub Rabizo oraz gitarzysta Jakub Kościuszko. » więcej 2015-07-08, godz. 00:19 Bałkański żywioł na Zamku [ZDJĘCIA] Goran Bregović wystąpił na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. We wtorek na koncercie serbskiego kompozytora bawiło się ponad tysiąc osób. Wśród nich byli słuchacze Radia Szczecin. » więcej 2015-07-07, godz. 14:11 Szczeciński reżyser za kamerą wyjątkowego obrazu [WIDEO] W rolach głównych Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski czy Tomasz Schuchardt, w fabule polscy i bułgarscy żołnierze w walce z Al-Kaidą, a za wszystkim stoi szczecinianin. » więcej 2015-07-07, godz. 10:17 Bregović na Zamku. Nasi słuchacze idą na koncert Pięcioro naszych słuchaczy będzie bawić się na koncercie Gorana Bregovicia. Wszyscy wygrali bilety w konkursie 'Radio Szczecin Live in Szczecin'. » więcej 2015-07-06, godz. 15:53 Marzenia o teatrze realizują się w Pleciudze [ZDJĘCIA] 'Lato w teatrze' w Szczecinie odbywa się po raz szósty. Projekt Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowany jest w całej Polsce, w Teatrze Lalek Pleciuga. » więcej 2015-07-05, godz. 20:05 "To była najlepsza edycja festiwalu" Improwizowany koncert z udziałem muzyków z Azji Mniejszej: Kurdów, Persów i Ormian zakończył w sobotę wieczorem Spoiwa Kultury. » więcej 2015-07-04, godz. 21:18 Pierwszy polski girlsband spotkał się ze szczecinianami. "Do dzisiaj je bardzo kocham" Filipinki spotkały się z fanami w Starej Rzeźni na szczecińskiej Łasztowni. » więcej 2015-07-04, godz. 15:40 Pierwszy taki kościół w Stargardzie Grekokatolicy ze Stargardu Szczecińskiego mają własną cerkiew. W niedzielę poświęcił ja biskup Diecezji Wrocławsko - Gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego, Włodzimierz Juszczak. » więcej
403404405406407408409