Trochę Kultury
Radio SzczecinRadio Szczecin » Trochę Kultury

To będzie show różnych dziedzin sztuki - mówiły siostry Kępisty przed sobotnim koncertem w studiu S-1 Radia Szczecin. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
To będzie show różnych dziedzin sztuki - mówiły siostry Kępisty przed sobotnim koncertem w studiu S-1 Radia Szczecin. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
To będzie show różnych dziedzin sztuki - mówiły siostry Kępisty przed sobotnim koncertem w studiu S-1 Radia Szczecin.
Julia i Maria były gośćmi Agaty Hawrylczuk w programie "Moje Miasto, Moja Muzyka". Jak mówi Julia z Kępisty Quartet, sobotni koncert w S-1 to będzie nie tylko święto muzyki.

- Oprócz koncertu, będzie emisja klipu, będą aktorzy, prawdziwy artystyczny balejaż - przyznaje Julia Kępisty.

Klip, którego promocja odbędzie się podczas koncertu będzie promował utwór "Nie tak bardzo nad morzem" z debiutanckiej płyty zespołu - "Marulia".

Początek koncertu w sobotę o 18, wstęp jest wolny.

Kępisty Quartet założyły dwie siostry: Julia i Maria. Pierwsza jest wokalistką i autorką tekstów, druga gra na wibrafonie.

W skład grupy wchodzą też: Paweł Rozmarynowski (bas, kontrabas) oraz Tomasz Nawrocki (perkusja). Ich muzyka to połączenie smooth jazzu, folku i piosenki aktorskiej.
Julia i Maria były gośćmi Agaty Hawrylczuk w programie "Moje Miasto, Moja Muzyka". Jak mówi Julia z Kępisty Quartet, sobotni koncert w S-1 to będzie nie tylko święto muzyki.
Realizacja: Piotr Rakowski [Radio Szczecin]

Zobacz także

2015-07-08, godz. 00:19 Bałkański żywioł na Zamku [ZDJĘCIA] Goran Bregović wystąpił na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. We wtorek na koncercie serbskiego kompozytora bawiło się ponad tysiąc osób. Wśród nich byli słuchacze Radia Szczecin. » więcej 2015-07-07, godz. 14:11 Szczeciński reżyser za kamerą wyjątkowego obrazu [WIDEO] W rolach głównych Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski czy Tomasz Schuchardt, w fabule polscy i bułgarscy żołnierze w walce z Al-Kaidą, a za wszystkim stoi szczecinianin. » więcej 2015-07-07, godz. 10:17 Bregović na Zamku. Nasi słuchacze idą na koncert Pięcioro naszych słuchaczy będzie bawić się na koncercie Gorana Bregovicia. Wszyscy wygrali bilety w konkursie 'Radio Szczecin Live in Szczecin'. » więcej 2015-07-06, godz. 15:53 Marzenia o teatrze realizują się w Pleciudze [ZDJĘCIA] 'Lato w teatrze' w Szczecinie odbywa się po raz szósty. Projekt Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowany jest w całej Polsce, w Teatrze Lalek Pleciuga. » więcej 2015-07-05, godz. 20:05 "To była najlepsza edycja festiwalu" Improwizowany koncert z udziałem muzyków z Azji Mniejszej: Kurdów, Persów i Ormian zakończył w sobotę wieczorem Spoiwa Kultury. » więcej 2015-07-04, godz. 21:18 Pierwszy polski girlsband spotkał się ze szczecinianami. "Do dzisiaj je bardzo kocham" Filipinki spotkały się z fanami w Starej Rzeźni na szczecińskiej Łasztowni. » więcej 2015-07-04, godz. 15:40 Pierwszy taki kościół w Stargardzie Grekokatolicy ze Stargardu Szczecińskiego mają własną cerkiew. W niedzielę poświęcił ja biskup Diecezji Wrocławsko - Gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego, Włodzimierz Juszczak. » więcej 2015-07-04, godz. 08:31 "To było najmocniejsze, co widziałam" [ZDJĘCIA] Dojmująca opowieść o zagładzie Ormian sprzed 100 lat na Spoiwach Kultury. Przedstawienie zatytułowane 'Armine, Sister' zrealizował wrocławski Teatr ZAR. » więcej 2015-07-03, godz. 14:48 Gwiazdy świecą w Międzyzdrojach. Dziś kulminacja [ZDJĘCIA] W Międzyzdrojach trwa Festiwal Gwiazd. W piątek o godz. 22 odbędzie się uroczysta gala odsłonięcia odcisków dłoni na Promenadzie Gwiazd. » więcej 2015-07-02, godz. 19:43 Teatralna Elipsa Kreatywności po raz piąty w Policach [ZDJĘCIA] Blisko sto osób przeszło w kolorowym korowodzie ulicami Polic. W ten sposób zainaugurowali piątą edycje festiwalu 'Teatralna Elipsa Kreatywności'. » więcej
403404405406407408409