Trochę Kultury
Radio SzczecinRadio Szczecin » Trochę Kultury

Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Tomasz Kajszczarek
Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Tomasz Kajszczarek
Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Materiały prasowe „The Voice of Poland”
Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Materiały prasowe „The Voice of Poland”
Bartosz Utracki za Szczecina wygrał "Bitwę" w sobotnim odcinku programu "The Voice of Poland”. Wokalista zaśpiewał w duecie z Julianną Olańską piosenkę pt. "Miłość Miłość" z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego.
Młody artysta zebrał przychylne opinie jurorów show, m.in. Michała Szpaka.

- Bartosz, Ty masz taką elegancję w głosie, posługujesz się nim technicznie, on Ci wcale nie ucieka, czasami miałem wrażenie, że masz problem z dykcją, ale to było tylko moje wrażenie - powiedział Szpak.

Decyzję o dalszej pracy w programie podjęli trenerzy Bartosza Utrackiego, Baron i Tomson.

- Tak stonowany charakter i postawiony, i rzadko spotykany głos męski ma Bartosz i to Bartosz pójdzie z nami - stwierdził Tomson.

Bartosz nie krył zadowolenia z werdyktu trenerów.

- Niesamowicie się czuję, no rozryczałem się ze szczęścia, naprawdę. To jest coś niesamowitego będąc tak docenionym przez trenerów. Chcę utrzymywać się z muzyki. Zajmuję się trochę produkcją muzyczną, gram w różnych cover bandach koncertując z jazzowymi coverami, czy z popowymi. Poświęciłem się jakby muzyce i cały czas dążę do tego, żeby robić tylko to - przyznał Utracki.

Więcej o Bartoszu w magazynie "Trochę kultury" Radia Szczecin po godzinie 14.
Relacja Doroty Zamolskiej

Zobacz także

2020-11-23, godz. 17:01 87. Urodziny Krzysztofa Pendereckiego [ZDJĘCIA] Światowej sławy Orkiestra Królewskiego Miasta Krakowa „Sinfonietta Cracovia” organizuje w poniedziałek 87. urodziny najwybitniejszego kompozytora naszych czasów, Krzysztofa Pendereckiego. » więcej 2020-11-23, godz. 16:46 Willa Lentza nadal bez dyrektora Szczecińska Willa Lentza wciąż nie ma dyrektora. » więcej 2020-11-20, godz. 19:10 Światowa premiera płyty „Penderecki’s Sinfonietta(s)” Na rynku muzycznym ukazała się w piątek płyta pt. „Penderecki’s Sinfonietta(s)”. » więcej 2020-11-18, godz. 21:36 Zmarła Elżbieta Berczyńska-Kus Zmarła Elżbieta Berczyńska-Kus, jedna z ważniejszych postaci szczecińskiego życia muzycznego, dyrygentka i opiekunka Szczecińskich Słowików. » więcej 2020-11-16, godz. 20:20 Nagrody Mediów Publicznych przyznane Andrzej Nowak, Piotr Beczała i Mirosław Bork - to laureaci tegorocznych Nagród Mediów Publicznych. Wyróżnienia przyznawane są w trzech kategoriach - Słowo, Obraz i Muzyka przez Telewizję Polską, Polskie Radio oraz Polską Agencję… » więcej 2020-11-16, godz. 17:05 Morska wystawa przed Czerwonym Ratuszem '100-lecie Polskiej Administracji Morskiej' - to tytuł wystawy, którą od poniedziałku można oglądać przed wejściem do gmachu Czerwonego Ratusza w Szczecinie. » więcej 2020-11-16, godz. 16:45 Mediateka na prawobrzeżu coraz bliżej Nowoczesna biblioteka - czyli Mediateka, powstanie u zbiegu ulic Iwaszkiewicza i Dąbrowskiej w Szczecinie. » więcej 2020-11-16, godz. 15:39 W poniedziałek poznamy laureatów Nagrody Mediów Publicznych Nagrodę przyznają trzy instytucje publiczne: Polskie Radio - w kategorii Muzyka, Telewizja Polska w dziedzinie Obrazu, a Polska Agencja Prasowa uhonoruje twórców Słowa. » więcej 2020-11-16, godz. 11:17 Miliony na kulturę. Będzie weryfikacja listy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu zweryfikuje listę beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury. » więcej 2020-11-15, godz. 17:19 Wstrzymanie wypłat z Funduszu Wsparcia Kultury Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński zdecydował o wstrzymaniu wypłat z Funduszu Wsparcia Kultury i ponownej weryfikacji listy jego beneficjentów. Decyzja ma związek z wątpliwościami, które pojawiły się wokół… » więcej
1234567