Trochę Kultury
Radio SzczecinRadio Szczecin » Trochę Kultury » Wydarzenia aktualne
Materiały promocyjne organizatora
Materiały promocyjne organizatora
"Chcemy umożliwić podopiecznym Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce dostęp do kultury i nowych doświadczeń, które poszerzą ich horyzonty i zainspirują do rozwijania swoich zainteresowań." - piszą na stronie zrzutka.pl studenci Uniwersytetu Szczecińskiego i Akademii Sztuki w Szczecinie, inicjatorzy zbiórki.

Członkowie koła naukowego Aktywny Dialog Międzynarodowy - ADM (działającego przy Instytucie Historycznym Uniwersytetu Szczecińskiego), we współpracy ze studentami Akademii Sztuki w Szczecinie postanowili zorganizować koncert charytatywny, namówili do współpracy Radio Szczecin i zapraszają - w piątek, 21 marca o godzinie 18 w Studiu Koncertowym S-1 im. Jana Szyrockiego rozpocznie się to niezwykłe wydarzenie.

Z Dorotą Maj i Ksawerym Plenzlerem (odpowiednio - skarbniczką i przewodniczącym koła) oraz Dawidem Gigołą (przewodniczącym samorządu studenckiego Akademii Sztuki) rozmawia Agata Rokicka.

A bilety-cegiełki można kupić skanując kod QR z umieszczonego w galerii plakatu lub wchodząc na stronę zrzutki.
Posłuchaj rozmowy Agaty Rokickiej z Dorotą Maj i Ksawerym Plenzlerem (odpowiednio - skarbniczką i przewodniczącym koła) oraz Dawidem Gigołą (przewodniczącym samorządu studenckiego Akademii Sztuki)
 

Zobacz także

2026-03-29, godz. 23:25 Szczecin Film Festival w październiku. Rozpoczął się nabór filmów [ROZMOWA] Szczecin Film Festival jest coroczną imprezą organizowaną przez Stowarzyszenie OFFicyna. W tym roku odbędzie się między 15 a 19 października. W 2025 roku… » więcej 2026-03-29, godz. 23:00 Krzysztof Baranowski celebrował Światowy Dzień Fortepianu w Radiu Szczecin [ROZMOWA z ARTYSTĄ, ZDJĘCIA] Tworzy muzykę do spektakli teatralnych i filmów. Od kilku lat piastuje funkcję kierownika muzycznego Teatru Polskiego w Szczecinie, w którym to mieście gra… » więcej 2026-03-29, godz. 23:07 Międzynarodowy Dzień Teatru w 13 Muzach [RELACJA] 27 marca obchodziliśmy na całym świecie Międzynarodowy Dzień Teatru. Data ta jest upamiętnieniem otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, a polską tradycją… » więcej 2026-03-22, godz. 17:00 Niepowtarzalne święto jazzu odbyło się w Szczecinie - GALA JAZZ TOP 2025 w ramach Szczecin Jazz GALA JAZZ TOP 2025 miała miejsce 12 marca w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza , był to wspólny koncert laureatów Ankiety Krytyków magazynu JAZZ FORUM… » więcej 2026-03-22, godz. 17:00 Powrót fortepianu z Konzerthausu do domu w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Po osiemdziesięciu latach cudem ocalały fortepian z Konzerthausu wrócił do szczecińskiej filharmonii. Gabinetowy Bechstein został odrestaurowany i ponownie… » więcej 2026-03-22, godz. 17:00 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza Muzyką kobiet Fundacja Akademia Muzyki Dawnej w Szczecinie świętowała Europejski Dzień Muzyki Dawnej. Europejski Dzień Muzyki Dawnej obchodzony jest 21… » więcej 2026-03-22, godz. 17:00 Akademia Sztuki zaprasza przyszłych solistów operowych Akademia Sztuki w Szczecinie to najmłodsza, ale jednocześnie najprężniej rozwijająca się uczelnia artystyczna w Polsce. Kolejne powstające kierunki są… » więcej 2026-03-22, godz. 17:00 Rozpoczyna się Szczecin Guitar Fest 2026 [POSŁUCHAJ, ZDJĘCIA] Kilkudziesięciu młodych gitarzystów z całego kraju przyjedzie do Szczecina na jednoetapowy 16. Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy. Pomysłodawcą i organizatorem… » więcej 2026-03-16, godz. 01:23 Znamy zwycięzcę projektu nowej siedziby Teatru Współczesnego [POSŁUCHAJ] Pracownia SAAW z Warszawy wygrała konkurs na przyszłą siedzibę Teatru Współczesnego w Szczecinie. Projekt dwóch prostych budynków najlepiej wpisuje… » więcej 2026-03-16, godz. 01:46 Zmarł Włodzimierz Piątek, mistrz szczecińskiej fotografii [WSPOMNIENIE] Zmarł Włodzimierz Piątek – fotograf i fotoreporter. Nie rozstawał się z aparatem. Nawet na emeryturze. Przez lata pracował w "Gazecie Wyborczej", był… » więcej
34567