Kolejny mecz siatkarek obu drużyn o trzecie miejsce odbędzie się w czwartek w Rzeszowie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Chemika oddaliły się od zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski. Policzanki w trzecim meczu o trzecie miejsce przegrały we własnej hali z Developresem SkyRes Rzeszów 2:3, choć prowadziły już 2:0 w setach.
Przyjmująca Chemika Martyna Grajber przyznaje, że po dobrej grze w dwóch partiach policzanki oddały inicjatywę rywalkom, które wygrały spotkanie.

- Na pewno te dwa pierwsze sety grałyśmy bardzo dobrze i udało się je wygrać. Była to duża nadzieja dla nas, nie wiem co nastąpiło w kolejnych, że oddałyśmy je dziewczynom z Rzeszowa. Coś nam nasza sala nie sprzyja, na razie nie gramy tutaj dobrych meczów, nie wygrywamy tutaj. Mam nadzieję, że w Rzeszowie się to odwróci, a wtedy tutaj wrócimy, żeby przed naszą publicznością odebrać medale - opowiada Grajber.

W rywalizacji play-off do trzech zwycięstw o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet, Chemik przegrywa z Developresem SkyRes 1:2.

- Na pewno te dwa pierwsze sety grałyśmy bardzo dobrze i udało się je wygrać. Była to duża nadzieja dla nas, nie wiem co nastąpiło w kolejnych, że oddałyśmy je dziewczynom z Rzeszowa. Coś nam nasza sala nie sprzyja, na razie nie gramy tutaj dobrych meczów