Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni chcą w poniedziałek wygrać pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej ekstraklasy.
Szczecinianie na wyjeździe zmierzą się z Cracovią Kraków w 33. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Portowcy, w finałowej rundzie, w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie strzelili bramki i zdobyli punkt, natomiast Pasy zanotowały dwie porażki.

Młody napastnik Dumy Pomorza Hubert Turski pod Wawelem chce strzelić swojego premierowego gola w ekstraklasie i liczy na zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

- Wszyscy czekamy na tę bramkę, ja też czekam, teraz jest kolejny mecz. Mam nadzieję, że uda mi się strzelić premierową bramkę. Spodziewamy się ciężkiego meczu, to też jest bardzo dobry zespół, musimy się dobrze przygotować. My też nie jesteśmy na fali wznoszącej, czekamy na też na swoje zwycięstwo w grupie mistrzowskiej, zapowiada się ciekawy pojedynek. Czekamy na 3 punkty w grupie mistrzowskiej, jesteśmy w stanie to zrobić, jedziemy do Krakowa po komplet punktów - zapowiada Turski.

Poniedziałkowe spotkanie piłkarzy Cracovii z Pogonią Szczecin w grupie mistrzowskiej ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 18:00 w Krakowie.
- Czekamy na 3 punkty w grupie mistrzowskiej, jesteśmy w stanie to zrobić, jedziemy do Krakowa po komplet punktów - zapowiada Turski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty