Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. pogonszczecin.pl
Fot. pogonszczecin.pl
Dwaj piłkarze Pogoni Szczecin - Sebastian Kowalczyk i Kacper Kozłowski znaleźli się w szerokim składzie reprezentacji Polski na marcowe mecze z Węgrami, Andorą i Anglią w eliminacjach Mistrzostw Świata.
Eliminacje - w przyszłym roku - odbędą się w Katarze. Nowy selekcjoner naszej reprezentacji Portugalczyk Paulo Sousa powołał do szerokiej kadry aż 35 piłkarzy.

Wśród ośmiu debiutantów są młodzi gracze portowej drużyny - 22-letni Sebastian Kowalczyk i 17-letni Kacper Kozłowski. Pomocnik Pogoni Kacper Kozłowski ze spokojem przyjął powołanie do szerokiego składu biało-czerwonej kadry.

- Jak trener uzna, że jestem gotowy, to wtedy nie będę miał wątpliwości, że tak jest. Ale przede mną to jeszcze długa droga, żeby gdzieś w tej reprezentacji być na dłużej, bo mam 17 lat. Normalne 17-latki o tym nie myślą, ale jak trener uzna, że jestem gotowy, to czemu nie - mówił Kozłowski.

15 marca selekcjoner reprezentacji Paulo Sousa ogłosi już ostateczną listę piłkarzy na zgrupowanie kadry przed meczami w eliminacjach Mistrzostw Świata. Polska w pierwszym spotkaniu eliminacji Mundialu zmierzy się - 25 marca - na wyjeździe z Węgrami.
- Normalne 17-latki o tym nie myślą, ale jak trener uzna, że jestem gotowy, to czemu nie - mówił Kozłowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty