Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Borussia Dortmund awansowała do finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Borussia Dortmund awansowała do finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Borussia Dortmund awansowała do finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.
We wtorkowym rewanżowym meczu z Realem w Madrycie wprawdzie przegrała 0:2, ale w pierwszym spotkaniu wygrała 4:1, dzięki czemu wyeliminowała "Królewskich".

Bramki dla Realu strzelili: w 83. minucie Karim Benzema, a pięć minut później Sergio Ramos.

Kuba Błaszczykowski nie krył, że mecz był ciężki. - Real zagrał na bardzo wysokim poziomie. Najważniejsze, że z całego zamieszania wyszliśmy obronną ręką - powiedział Błaszczykowski.

Robert Lewandowski żałował, że nie udało się strzelić Realowi gola. - Najważniejsze jednak, że zagramy w finale - stwierdził.

Po przegranym przez Real Madryt dwumeczu z Borussią Dortmund trener "Królewskich" Jose Mourinho zasugerował, że po zakończeniu sezonu nie będzie już pracował w stolicy Hiszpanii. - Chcę być tam, gdzie ludzie mnie kochają - odpowiedział dziennikarzom na pytanie, czy zostanie w Madrycie.

Mourinho przyznał przyznał, że brak triumfu w Lidze Mistrzów może oznaczać jego odejście z Realu Madryt. Portugalczyk zasugerował dziennikarzom swój powrót na Wyspy Brytyjskie.

W środę Borussia Dortmund pozna swojego rywala w finale Ligii Mistrzów. Wieczorem zmierzą się Barcelona i Bayern Monachium. Pierwszy mecz wygrali Niemcy 4:0.

Wielki finał odbędzie się na londyńskim Wembley 25 maja.
Kuba Błaszczykowski nie krył, że mecz był ciężki.
Robert Lewandowski żałował, że nie udało się strzelić Realowi gola.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty